Informujemy, że w związku z przypadającym we wtorek, 3 maja 2022 r. świętem Gminny Punkt Zbiórki czynny będzie wyjątkowo w środę, 4 maja 2022 r. w godzinach 17:00-19:00.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w zbiórkę darów na rzecz mieszkańców Ukrainy.

W dalszym ciągu potrzebna jest żywność dla przebywających na terenie gminy gości z Ukrainy. Zbieramy produkty, które nie potrzebują przechowywania w lodówce, m.in.

➡ makaron
➡ ryż
➡ kasza
➡ konserwy mięsne, owocowe i warzywne
➡ mąka
➡ cukier
➡ olej
➡ przyprawy
➡ dżemy
➡ słodycze
➡ kawa, herbata
➡ mleko
➡ mleko w proszku dla starszych dzieci
➡ woda
➡ słoiki z gotowymi obiadami.

Zbieramy również środki higieny i chemię, w tym pilnie potrzebne są proszki i płyny do prania.

Gminny Punkt Zbiórki jest czynny w każdy wtorek w godzinach 17:00-19:00 (poza wtorkiem, 3 maja br.).

Istnieje możliwość indywidualnego umówienia się z koordynatorem punktu w innym dogodnym dla Państwa terminie pod numerem telefonu: 696 486 517.