W związku z realizacją inwestycji drogowej prowadzonej w ciągu ulicy Derdowskiego pomiędzy ul. Miłosza i Pasażem Morskim w Kosakowie informujemy, że od dnia 20.09.2021 r. (poniedziałek) do 30.09.2021 r. (czwartek) zamknięty będzie całkowicie odcinek drogi od wyjazdu z Pasażu Morskiego w Kosakowie do skrzyżowania z ul. Kościuszki w Pogórzu. Utrzymany będzie wyjazd z ul. Kościuszki w stronę Gdyni oraz wyjazd z Pasażu Morskiego w stronę Kosakowa. Zaplanowano objazd ul. płk. Dąbka, Wiejską i Żeromskiego zgodnie z załącznikiem graficznym.

Jednocześnie informujemy, iż we wskazanym terminie zmieniona zostanie trasa autobusów linii 165. W obu kierunkach autobusy kursować będą ul. Dąbka w Gdyni oraz Wiejską w Pogórzu, z pominięciem ul. Derdowskiego.

Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:

  • Galeria Szperk 02 (w kierunku Kosakowa);
  • Staniewicza 01 i 02;
  • Sikorskiego 01 i 02;
  • Steyera 01 i 02;
  • Pogórze – Pułaskiego n/ż 01 i 02;
  • Pogórze – Dobke 01 i 02;
  • Pogórze – Herberta 01 i 02;
  • Kosakowo – Centrum Sportowe 01 i 02.

Nie będą natomiast obowiązywać przystanki:

  • Pogórze – Derdowskiego 01 i 02;
  • Kosakowo – Centrum Handlowe 01.

Ze względu na znaczne wydłużenie trasy linii oraz spodziewane większe zatory drogowe, zmniejszona zostaje częstotliwość kursowania linii oraz zmienione zostają godziny odjazdów z obu pętli.

Za utrudnienia przepraszamy.