Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

31 marca 2019r. wybory sołtysów

  • kancelaria

31 marca 2019r. w godz. 8-18  wybory sołtysów. Lokale wyborcze będą w każdej wsi.

Informujemy, że Zarządzeniem Nr 21/2019 z dnia 6 lutego 2019r.  Wójt Gminy Kosakowo na dzień  31 marca 2019r. zarządził wybory sołtysów we wszystkich sołectwach Gminy Kosakowo.

W załączeniu Zarządzenie w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów we wszystkich sołectwach Gminy Kosakowo wraz z kalendarzem wyborczym oraz wzory formularzy zgłoszenia kandydata na sołtysa i do sołeckiej komisji wyborczej. Zgłoszenia kandydatów przyjmować będzie Gminna Komisja Wyborcza w Kosakowie (w Urzędzie Gminy pok. 110, I p.) w terminie określonym w kalendarzu wyborczym. Wszelkie informacje na ten temat będziemy zamieszczać w BIP Urzędu Gminy na www.bip.kosakowo.pl link Sołectwa oraz  pod nr tel. 58 660 43 15.

 

 

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter