Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Budowa Chmielnej/Paska – projekt gotowy, gmina czeka na ostatnie pozwolenia

  • kancelaria

O planowanej do realizacji ważnej drogowej inwestycji w gminie – budowie drogi Chmielnej / Paska w telewizji TTM mówi zastępca wójta Marcin Majek: Projekt jest już gotowy, a gmina czeka na ostatnie decyzje.

Połączenie drogowe z Dębogórza do Suchego Dworu. W 2017 roku Gmina przejęłą drogę od Starostwa Powiatowego w zasób dróg gminnych. Zlecono opracowanie pełnej dokumentacji technicznej i w chwili obecnej gotowy już jest projekt. Oczekujemy na ostatnie uzgodnienia między innymi z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i Polskich Wód oraz decyzję na realizację tej inwestycji. W ramach Inwestycji przewidziane jest wybudowanie nowej nawierzchni asfaltowej, kanalizacji deszczowej wraz z budową zbiornika retencyjnego, ciągu pieszo rowerowego, nowoczesnego oświetlenia LED, oraz budowa ronda w Suchym Dworze i Dębogórzu.

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter