Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Ferie zimowe w Gminnym Domu Kultury

  • kck

W naszej Gminie tegoroczne ferie zimowe trwały od 29 stycznia do 9 lutego. W tym czasie Kosakowskie Centrum Kultury  zorganizowało wiele atrakcji dla uczniów. Podczas zasłużonego wypoczynku dzieci mogły skorzystać między innymi z warsztatów teatralnych, tańca nowoczesnego oraz tworzenia naturalnych kosmetyków.

W Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie odbywały się  również projekcje filmów animowanych i spektakle teatralne dla najmłodszych. Wszystkim zainteresowanym  bardzo dziękujemy za uczestnictwo w ww. wydarzeniach i już dzisiaj zapraszamy na ferie zimowe w przyszłym roku.

 

Spektakle teatralne:

 

Warsztaty:

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter