Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Gminna Olimpiada Zimowa

  • kancelaria

26.01.2018 na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Piotra Dunina w Mostach odbyła się Gminna Olimpiada Zimowa. Organizatorem i gospodarzem Olimpiady była SP Mosty. W sportowych zmaganiach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z Dębogórza, Pogórza i Mostów.

Imprezę rozpoczął wspólny przemarsz zawodników. Później nastąpiło wciągnięcie flagi olimpijskiej oraz oficjalne otwarcie zawodów przez Dyrektor SP Mosty Annę Szymborska oraz wójta gminy Kosakowo Jerzego Włudzika. Przed przystąpieniem do sportowych zmagań uczestnicy i  sędziowie złożyli sportowe przyrzeczenie. Dzieci wzięły udział w 4 konkurencjach sportowych.  Wyniki dla SP Mosty kształtowały się następująco:

Skok wzwyż:

1miejsce w kategorii chłopców zajął Mariusz Krauze

2miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Maja Szczepańska

Sztafeta:

1miejsce SP Pogórze

2miejsce SP Mosty

3miejsce SP Dębogórze 

Pchnięcie kulą

1miejsce w kategorii chłopców Mateusz Kowalski

1 miejsce w kategorii dziewcząt Weronika Richert

Gra w Palanta

1miejsce SP Pogórze

2miejsce SP Mosty

3miejsce SP Dębogórze

Wszyscy zawodnicy mogli liczyć na wspaniały doping kibiców, którzy podgrzewali atmosferę, zachęcając tym samym do mocnej rywalizacji.

Tegoroczna Gminna Olimpiada Zimowa przyniosła uczestnikom i gościom wiele radości  i niezapomnianych wrażeń.

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter