Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

IV Kosakowskie Zawody Wędkarskie

• kancelaria

W sobotę 25 sierpnia nad stawem w Kosakowie odbyły się IV Kosakowskie Zawody Wędkarskie, w których udział wzięło 26 wędkarzy. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: junior (do 16 lat) oraz senior. Rywalizacja przebiegała w bardzo koleżeńskiej atmosferze.

W rywalizacji najmłodszych I miejsce i Puchar Sołtysa Kosakowa Andrzeja Śliwińskiego zdobył Paweł Saworski z Gdyni. Drugie miejsce zajęli ex aequo Konrad Pacyński z Mostów i Jakub Markowc z Mechelinek. W kategorii seniorów zwyciężył pan Michał Koczur z Dębogórza, który tak zdobył Puchar Proboszcza ks. kanonika Jana Grzelaka. Warto przypomnieć, że pan Michał triumfował już w Kosakowskich zawodach w 2016 roku. Drugie miejsce zajął pan Robert Markowc z Mechelinek, a trzecie Tadeusz Błaszkowski z Pogórza, który także złowił największą rybę, zdobywając tym samym Puchar Właściciela Firmy CELSTAN mgr Stanisława Śliwy.

Oprócz przyznanych nagród głównych, każdy uczestnik kategorii junior otrzymał pamiątkowy medal, a także wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Zawody odbyły się przy wsparciu właściciela kosakowskiej firmy CELSTAN.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz kibicom za przybycie. Mamy nadzieję, że był to mile spędzony czas w przyjemnej atmosferze. Do zobaczenia w przyszłym roku!