Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Lider Dębogórze

  • kancelaria

DAROWIZNA OD FUNDACJI PERN S.A. dla UKS LIDER DĘBOGÓRZE

 

Z  wielką radością chcielibyśmy poinformować, że Uczniowski Klub Sportowy Lider Dębogórze otrzymał Darowiznę od Fundacji  Grupy PERN, która działa od kwietnia 2013 roku dzięki środkom przekazywanym przez fundatorów – PERN S.A. oraz „OLPP” sp. z o.o. 

Darowizna została przyznana na podstawie złożonego przez Zarząd UKS -u wniosku. W dniu 3 listopada 2017 roku została zawarta umowa Darowizny z Fundacją o przekazaniu środków na konto naszego Stowarzyszenia. W uprzednim tygodniu środki na kocie zostały zaksięgowane. Środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu strojów turniejowo-meczowych  i sprzętu sportowego. 

W imieniu wszystkich członków naszego Klubu serdecznie dziękujemy Fundacji  Grupy PERN za pomoc finansową i  wsparcie zadań statutowych UKS-u. Oświadczamy, że otrzymane środki zostaną spożytkowane zgodne z umową. 

Zarząd UKS Lider Dębogórze 

 

UKS LIDER DĘBOGÓRZE POZYSKAŁ SPONSORA

W dniu 24.11.2017 roku Zarząd UKS Lider Dębogórze po długich konsultacjach podpisał umowę sponsorską z Firmą Grafprom – Net oraz Grafprom Aviation z siedzibą w Kosakowie. Umowa wejdzie w życie z dniem 1 grudnia 2017 roku. 

Sponsor będzie finansowo i rzeczowo  wspierał działalność statutową naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego. Klub będzie mógł lepiej realizować swoje cele i zadania. 

Mikołajkowy Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej

Półkolonie Zimowe


 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter