Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

MEDALE – BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE 2018

  • admin

Szanowni Państwo,

Wiemy, że długo czekacie na brakujące medale z naszych tegorocznych Biegów Niepodległościowych. Trochę trwało ich odlanie i przygotowanie dla Państwa, ale już są! :) Do czwartku 6 grudnia 2018r. będzie możliwość odbioru osobistego medalu w siedzibie Referatu ds. sportu, turystyki i rekreacji Urzędu Gminy Kosakowo tj. w budynku Gimnazjum w Kosakowie ul.Żeromskiego 11, na pierwszym piętrze, w godzinach 8:00-16:00. Polecamy tą formę odbioru zwłaszcza mieszkańcom naszej Gminy, gdyż nie jesteśmy w stanie określić w jakim terminie medal dotrze do Państwa drogą pocztową. Nie odebrane medale oczywiście, zgodnie z obietnicą, wyślemy pocztą.

 

Jeszcze raz dziękujemy za udział i tak fantastyczną frekwencję, liczymy, że za rok będzie Was z nami jeszcze więcej. Do zobaczenia :)

W razie pytań prosimy o kontakt z kierownikiem referatu ds. sportu, turystyki i rekreacji panią Anną Padée pod numerem tel. 668-225-948.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie