Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Punkt obsługi rozliczeń zeznań podatkowych za 2018 rok

  • kancelaria

W porozumieniu z Urzędem Skarbowym w Pucku

punkt obsługi rozliczeń zeznań podatkowych za 2018 w Urzędzie Gminy Kosakowo 

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pucku w porozumieniu z Wójtem Gminy Kosakowo pragnie zorganizować w dniu 15 kwietnia 2019r. od godz. 9,00 (poniedziałek) w siedzibie Urzędu Gminy Kosakowo   (sala posiedzeń, I piętro) punkt obsługi rozliczeń zeznań podatkowych za 2018 rok dla mieszkańców zainteresowanych tą formą pomocy. W tym dniu każdy może sprawdzić i zweryfikować swój e-PIT.      

Pracownicy tut urzędu pomogą mieszkańcom zweryfikować i wysłać  elektronicznie zeznanie podatkowe. Wszystko to w szybki, bezpieczny i darmowy sposób.

Aby skorzystać z usługi Twój e-PIT wystarczy przygotować swój PESEL (albo NIP i datę urodzenia), kwotę przychodu z deklaracji za 2017 rok, kwotę przychodu z jednej informacji od pracodawców (np. PIT-11) za rok 2018 i potwierdzić kwotę nadpłaty/podatku do zapłaty z deklaracji za rok 2017 lub użyć profilu zaufanego.


  

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter