Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Rada Programowa budowy EKOMARINY

  • kancelaria

W dniu 2 lutego br. w Urzędzie Gminy Kosakowo odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Programowej budowy EKOMARINY. W spotkaniu uczestniczyli wójt gminy Jerzy Włudzik, zastępca wójta Marcin Majek, przewodniczący Rady Gminy Marcin Kopitzki, radny Adam Fajks, przedsiębiorca Marek Lis, przedstawiciele środowisk związanych z wodniactwem w naszej gminie Janusz Frąckowiak, Krzysztof Choroś i Mirosław Pikuła oraz pracownicy urzędu, Iwona Piwońska i Andrzej Klemenski.

Podczas dyskusji poruszono szereg tematów, w tym potrzebę przystąpienia do przygotowania Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla tego terenu do 150 ha, opracowanie wielowątkowej koncepcji architektoniczno- urbanistycznej zawierającej szacunkowe koszty powstania EKOMARINY, czy przeprowadzenie szczegółowej inwentaryzacji gruntów przewidzianych pod budowę, w związku z tym, iż jest w posiadaniu wielu prywatnych właścicieli. Realizacja projektu wymagać również będzie uzgodnień z urzędami i instytucjami, m.in. Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Centrum Sportowe Kosakowo 500+

Aktualności

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie