Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Światowy Dzień Zdrowia w Puckim ZUS

  • kancelaria

Światowy Dzień Zdrowia w tym roku obchodzony jest 7 kwietna.  Z tej okazji w Inspektoracie ZUS w Pucku przy ul. Elizy Orzeszkowej 3 w godzinach od  10.00 do 12.00  na Sali Obsługi Klientów będzie można skorzystać  z bezpłatnych badań poziomu cukru, pomiarów ciśnienia, a takie porad dietetyka. Ponadto podopieczni Puckiego Stowarzyszenia Wspierającego Osoby Niepełnosprawne zorganizują prezentację i kiermasz swoich prac. Przez cały czas będzie można konsultować się także z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

         Regionalny Rzecznik Prasowy 

województwa pomorskiego

                                                    Krzysztof Cieszyński

Pismo – Światowy Dzień Zdrowia

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie