Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Turniej siatkówki na otwarcie Akademii Daniela Plińskiego

  • admin

Referat ds Sportu w Gminie Kosakowo, Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego oraz Stowarzyszenie Aktywne Kosakowo zapraszają na turniej siatkówki halowej z okazji otwarcia Akademii Siatkówki Daniela Plińskiego w Kosakowie.

W turnieju weźmie udział 10 zespołów, które zostaną podzielone do dwóch grup. Zachęcamy wszystkich pasjonatów siatkówki do dopingowania drużyn a rodziców wraz z dziećmi, dla których przygotowaliśmy gry i zabawy siatkarskie z nagrodami dla najlepszych. Dla najmłodszych zabawa z MEGA MASKOTKĄ!

Zawody odbędą się w sobotę, 20 października od godziny 10:00 na hali w Centrum Sportowym w Kosakowie.

Harmonogram turnieju:

10:00 Uroczyste otwarcie i powitanie uczestników i gości.
10:10 Losowanie grup
10:15 – 16:00 rozgrywanie meczy
11:00 – 12:30 gry i zabawy siatkarskie dla dzieci, zabawa z MEGA MASKOTKĄ

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie