Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO YACHT CLUBU REWA

  • kancelaria

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO YACHT CLUBU REWA

Czas już niestety zwinąć żagle i przeczekać kolejną zimę na przyszłoroczne wyprawy żeglarskie, emocje sportowe oraz pojedynki z morskim i wietrznym żywiołem. Zanim jednak ponownie na rewskiej zatoce powiewać będą białe żagle, a kolejne zastępy adeptów szkolić się będą w trudnym żeglarskim kunszcie, warto podsumować miniony sezon. Uroczyste Zakończenie Sezonu Yacht Clubu Rewa odbędzie się w sobotę 14 października 2017 r. w Domu Kultury w Pierwoszynie.

W programie: wręczenie nagród i pucharów za ligi, podsumowanie sezonu, zapowiedź planów na 2018 r., niespodzianki muzyczne. Wstęp wolny. 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter