VII FESTIWAL BURSZTYNOWE KLUCZE

W czwartek 4 grudnia 2014 r. odbyły się w I LO w Pucku eliminacje do VII Powiatowego Festiwalu Piosenki Bursztynowe Klucze. W przesłuchaniach wzięło udział 33 uczestników. Jury w składzie: Weronika Korthals i Karolina Humanowska wyłoniło finałową szesnastkę. Wśród finalistów nie zabraknie solistów Młodzieżowego Chóru Gminy Kosakowo: Dominiki Eliasz, Karoliny Mazur i Wiktora Gabora, przygotowanych przez Magdalenę Stenkę. Gala finałowa odbędzie się 16 stycznia 2015 r. w hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego przy I LO w Pucku.

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+