Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Warsztaty kreatywne w trakcie Święta Ziemniaka w Kazimierzu

  • kck

Dnia 15 września 2018 r. w Kazimierzu miały miejsce pierwsze warsztaty kreatywne zorganizowane przez Kosakowskie Centrum Kultury dla dzieci w trakcie Święta Ziemniaka organizowanego przez panią Sołtys Jadwigę Wrzałek oraz Radę Sołecką.
W trakcie imprezy dzieci miały okazję wziąć udział w pełnej emocji zabawie pt. „W  poszukiwaniu zaginionego Pana Ziemniaka”, jak i wykonać niepowtarzalne dekoracje z wykorzystaniem „głównego bohatera” wydarzenia. Tego dnia został również rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą figurkę z ziemniaka. Za wykonane prace oraz zaangażowanie artystyczne wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Mimo, iż pogoda płatała figle, uczestnicy pierwszych kreatywnych warsztatów dzielnie i z pełnym zaangażowaniem brali udział we wszystkich konkurencjach przygotowanych przez Kosakowskie Centrum Kultury.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter