Z wizytą w partnerskiej gminie Ruwer

Na początku lipca na tygodniowy obóz  w partnerskiej gminie Ruwer, powiat Trier Saarburg (w Niemczech) wyjechała wraz z opiekunami druhami blisko dwudziesto osobowa grupa członków naszej Młodzieżowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Uczestnicy wzięli udział w  olimpiadzie obozowej, rajdzie miejskim i rajdzie leśnym.

Nasza młodzież integrowała się z młodzieżą z Niemiec i Austrii.

Młodzieżówka OSP brała udział w warsztatach obozowych, spotkała się z przedstawicielami Powiatu Trier Saarburg. Zwiedzając miasto Trier, z polskim przewodnikiem uczestnicy wyjazdu mieli okazję poznać bogatą historię tego miasta.

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+