Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Z wizytą w partnerskiej gminie Ruwer

  • kancelaria

Na początku lipca na tygodniowy obóz  w partnerskiej gminie Ruwer, powiat Trier Saarburg (w Niemczech) wyjechała wraz z opiekunami druhami blisko dwudziesto osobowa grupa członków naszej Młodzieżowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Uczestnicy wzięli udział w  olimpiadzie obozowej, rajdzie miejskim i rajdzie leśnym.

 Nasza młodzież integrowała się z młodzieżą z Niemiec i Austrii.

Młodzieżówka OSP brała udział w warsztatach obozowych, spotkała się z przedstawicielami Powiatu Trier Saarburg. Zwiedzając miasto Trier, z polskim przewodnikiem uczestnicy wyjazdu mieli okazję poznać bogatą historię tego miasta.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Centrum Sportowe Kosakowo 500+

Aktualności

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie