Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Ferie gminne – Świetlica Sołecka w Suchym Dworze

  • kck

W trakcie cyklicznego projektu zimowego w ramach ferii odbył się kolejny Winter English Project Back to the Future 2019 – Podróż do przyszłości. Tym razem uczestnicy przenieśli się w przeszłość w wehikule czasu, aby następnie wrócić do  teraźniejszości. 7 godzinny dzień przepełniony był projektami indywidualnymi jak i grupowymi, nie zabrakło również zabaw integracyjnych. Język angielski w projekcie skupiał się na zwrotach i słownictwie związanym z historyczną tematyką. Dzieci między innymi odwiedziły ludzi pierwotnych, Starożytną Grecję i Rzym, Krainę Wikingów jak i poznali średniowiecznych rycerzy. W długą podróż udali się z Krzysztofem Kolumbem odkrywając Amerykę.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter