Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce U-16 Biała Podlaska 2017.

  • kancelaria

Medalowy SKOCZEK !

23.09.2017 r. na kameralnym stadionie AWF w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce w kategorii U-16. Ta ostatnia impreza na dworze królowej w 2017 roku, dostarczyła nam wielu pozytywnych emocji. Reprezentująca nasze województwo mistrzyni makroregionu z przed 2 tygodni, zawodniczka klubu ULKS SKOCZEK Pogórze  MONIKA PIETROŃ zdobyła brązowy medal w biegu na 600 m. Po emocjonującym finiszu, zostawiła w pokonanym polu 27 zawodniczek reprezentujących na tych mistrzostwach czołowe kluby naszego kraju. Łącznie zawodnicy województwa pomorskiego zdobyli 6 medali. 

ULKS SKOCZEK w klasyfikacji medalowej wyprzedził między innymi takie kluby jak: Flota Gdynia, RKS Rumia czy SKLA Sopot. Mamy nadzieję że medal Moniki dodatkowo zmotywuje jej klubowe koleżanki i kolegów którzy już nie długo dopiszą dalszy ciąg tej sportowej historii. Moim marzeniem – mówi trener Wojciech Niemkiewicz , byłoby trenować uzdolnioną młodzież( a takiej przecież nie brakuje), na gminnym stadionie z bieżnią tartanową. Dzieci czują potrzebę utożsamiania się z dyscypliną, trenerem i miejscem realizacji swoich pasji. Profesjonalny, wielofunkcyjny stadion pozwoliłby tworzyć własną sportową markę i wzmacniać pozytywny wizerunek całej gminy Kosakowo. ( Sąsiednia Gdynia pękła by chyba z zazdrości !? ).  Marzenia często się spełniają…. a władze gminy wielokrotnie mi pomogły, może i tym razem się uda – mówi trener.

   Zawodniczka klubu ULKS SKOCZEK Pogórze MONIKA PIETROŃ zdobyła brązowy medal w biegu na 600 m.

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter