Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Przeżyj harcerską przygodę

  • kancelaria

Przeżyj harcerską przygodę!

13 Kosakowska Drużyna Harcerek „Chata” im. Krystyny Krahelskiej serdecznie zaprasza na zbiórkę harcerską, podczas której odbędzie się nabór do drużyny. Do drużyny mogą wstąpić dziewczyny od czwartej do ósmej klasy szkoły podstawowej

Zbiórki odbędą się w sobotę 9 marca i rozpoczną się o godzinie 10:00 jednocześnie w czterech miejscach w gminie:

– przed Szkołą Podstawową w Dębogórzu

– przed Szkołą Podstawową w Mostach

– przed Szkołą Podstawową w Pogórzu

– przed Gimnazjum w Kosakowie

Zapraszamy na zbiórkę najbliżej miejsca zamieszkania.

Nasza drużyna działa na terenie gminy Kosakowo od sześciu lat. W „Chacie” funkcjonują cztery zastępy, które działają na obszarze wybranych sołectw oraz jeden zastęp starszoharcerski dla harcerek w wieku od 14 lat zrzeszający dziewczyny z całej gminy. Spotkania odbywają się w każdą sobotę i przeplatane są weekendowymi wyjazdami na harcerskie biwaki.

Harcerstwo to przygoda, którą warto przeżyć. Zapewni masę wrażeń i wspomnień. Pomoże nawiązać przyjaźnie na całe życie. Przygotuje do wejścia w dorosłe życie. Rozwinie nasze umiejętności i pozwoli poznać siebie nieco lepiej wraz z otaczającym nas światem. Ukształtuje samodzielnie myślącego i odpowiedzialnego człowieka.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z drużynową phm. Moniką Ćwiklińską pod numer 512 277 992.

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter