Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Wiosenny turniej piłki nożnej: „Sztorm Mosty Cup 2017” U-11 i U-10″

 • kancelaria

9 kwietnia 2017 r. na obiekcie sportowym przy Złotych Piaskach w Gminie Kosakowo rozegrany został turniej piłki nożnej dla roczników 2006 (U-11) i 2007 (U-10). W zawodach wzięło udział 27 drużyn z województwa pomorskiego oraz po jednej z zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego, co dało ponad 350 zawodników i trenerów, przy okazji będąc świetną okazją do integracji naszego środowiska piłkarskiego. Dużą grupą grupę tworzyli kibice i rodzice młodych adeptów futbolu.

Głównym celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej. Rywalizacja sportowa to najlepszy środek do podnoszenia swoich umiejętności sportowych i sprawdzenia swojej aktualnej formy. Zawody odbywały się zgodnie z najnowszą unifikacją przepisów i dla wielu drużyn była to pierwsza możliwość gry w ramach uaktualnionego regulaminu rozgrywek. Mecze rozgrywane były jednocześnie na siedmiu boiskach. W roczniku 2007 przyjęty został system grup eliminacyjnych i grup finałowych: tzw. Ligi Europejskiej i Ligi Mistrzów. W roczniku 2006 grano w systemie „każdy z każdym”. Rozegrano 158 spotkań.

Końcowa klasyfikacja w poszczególnych rocznikach:

Rocznik 2006:

 1. SI Arka I Gdynia 2007
 2. SI Arka Gdynia 2006
 3. GKS Sztorm I Mosty
 4. KS Gwardia Koszalin
 5. SI Arka II Gdynia 2007
 6. Szkółka Piłkarska Piki Gdańsk
 7. Pomezania I Malbork
 8. AS Pomorze
 9. Pomezania II Malbork
 10. GKS Sztorm II Mosty
 11. MKS Czarni Pruszcz Gdański
 12. GKS Kowale

Najlepszy zawodnik turnieju: Martin Małkowski (SI Arka I Gdynia 2007)

Najlepszy strzelec turnieju: Krzysztof Kopitzki (GKS Sztorm I Mosty)

Najlepszy bramkarz turnieju: Dawid Rochnowski (Arka Gdynia 2006)

Rocznik 2007 – Liga Mistrzów:

 1. UKS Neo-Sytem Gol Brodnica
 2. SI Arka „B” Gdynia 2007
 3. Jaguar „Biali” Gdańsk
 4. Jaguar „Czarni” Gdańsk
 5. SKS Bałtyk I Gdynia 2008
 6. SI Arka I Gdynia 2008
 7. UKS Iskra Gdynia
 8. MKS Czarni Pruszcz Gdański

Najlepszy zawodnik turnieju: Aleksander Łukasiewicz (SI Arka „B” Gdynia 2007)

Najlepszy strzelec turnieju: Łukasz Filipkowski ( UKS Neo-System Gol Brodnica)

Najlepszy bramkarz turnieju: Hubert Rinkel (UKS Neo-System Gol Brodnica)

Rocznik 2007 – Liga Europejska:

 1. GKS Kowale 2007
 2. GKS Sztorm Mosty
 3. SI Arka II Gdynia 2008
 4. AS Pomorze
 5. Szkółka Piłkarska Piki Gdańsk
 6. GKS Kowale 2008
 7. SKS Bałtyk II Gdynia 2008
 8. GKS Sztorm Mosty 2008
 9. AP Huragan Gdańsk

Najlepszy zawodnik turnieju: Oskar Bednarczyl (GKS Sztorm Mosty 2007)

Najlepszy strzelec turnieju: Maciej Zając (GKS Kowale 2007)

Najlepszy bramkarz turnieju: Krystian Miakinków (GKS Kowale 2007)

Drużyny z miejsc 1-3 w każdej kategorii oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Wszystkie drużny otrzymały dyplom ze zdjęciem, pamiątkowe puchary i medale oraz worek niespodzianek. Oprócz rozgrywek sportowych, w przerwach między meczami, każdy zawodnik oraz najmłodsi kibice mogli wziąć udział, w konkursach indywidualnych.

Na koniec organizatorzy pragną złożyć podziękowania wszystkim, którzy wsparli organizację turnieju, tj.: Wójtowi Gminy Kosakowo, Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej, Prime System Sp. z o.o., Firmie Sikora, Bankowi Pocztowemu, Zakładom Mięsnym Nowak. Dziękujemy.

(tr. Adam Mackiewicz, GKS Sztorm Mosty)

Nabór do grupy piłki nożnej w rocznikach 2010-2012

Gminny Klub Sportowy Sztorm Mosty prowadzi nabór dzieci do grupy młodzieżowej w roczniku 2010-2012. Więcej informacji u trenera Michała Michalskiego pod nr. telefonu 507 625 650.

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie