Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zabawa Mikołajkowa w Kosakowie

  • kck

W niedzielę 10 grudnia br. do Hali Sportowej w Kosakowie przybyło mnóstwo milusińskich, by wspólnie z Bałwankiem Olafem, Myszką Miki, Śnieżynką i wieloma innymi wspaniałymi postaciami oczekiwać wizyty Świętego Mikołaja. Zabawa zorganizowana przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika  oraz pracowite  Elfy  z  Kosakowskiego Centrum Kultury obfitowała w niezliczone atrakcje. Dzieci mogły korzystać do woli z dmuchanego placu zabaw, tańczyć, bawić się i brać udział w konkursach z nagrodami. Każdy z uczestników wydarzenia miał także okazję własnoręcznie ozdobić świąteczne pierniki oraz skorzystać ze stanowiska kolorowania, a także wykonać pamiątkową fotografię w specjalnie przygotowanej mikołajkowej fotobudce. Zwieńczeniem niesamowitej zabawy była wizyta Świętego Mikołaja z workiem prezentów-dla wszystkich przybyłych dzieci.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za wsparcie w organizacji imprezy Firmie Trefl S.A., p. Markowi Lis, p. Andrzejowi Sosnowskiemu oraz pracownikom Hali Sportowej w Kosakowie.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter