I Mikołajkowy Maraton Zumby – 9.12.2018

• sport

Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek zaprasza na I Mikołajkowy Maraton Zumba Fitness.
Jak często robisz coś dobrego? Dla innych…dla siebie…?

9 grudnia będzie okazja by dodać do listy dobrych uczynków kolejny i to podwójny!

Odbędzie się charytatywny maraton ZUMBA Fitness dla Pani Darii Bilik-Spaleniak – mieszkanki Gminy Kosakowo. Zrobisz więc coś dobrego dla innych /wstęp za „wrzutkę” do puszki w dowolnej wysokości/, ale i dla siebie – przez 3 godziny 8 szalonych instruktorów będzie ładować twoje baterie pozytywną energią. Będziemy śmiać się, tańczyć, skakać! Nie może Ciebie tam nie być!!!

„Ale ja nie umiem, nigdy nie byłam/byłem na zumbie!” – no i co z tego ?! Dasz radę, kroki proste, muzyka porywająca do tańca, a dookoła same uśmiechnięte twarze! Czym tu się martwić ??? I być może będzie to początek zdrowej pasji. Kto wie… A cel szczytny! Im nas więcej tym lepiej! Przyjdźcie i bawcie się razem z nami!

Kalorie spalone w tym dniu liczą się podwójnie.

Na Maraton zapraszają Wójt Gminy Kosakowo oraz STEP BY STEP – Twoja szkoła tańca w Trójmieście.

Nasz Maraton wzbogaci wyjątkowy występ mieszkanki Suchego Dworu Marysi Brzezińskiej – Mistrzyni Freestyle Slalom Skating, a co to za cudo zobaczcie Państwo sami:

Regulamin – I Mikołajkowy Maraton Zumby