Zmiana lokalizacji Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

Zmiana lokalizacji Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

Osoby korzystające z bezpłatnych konsultacji w zakresie dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej, w szczególności zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na podjęcie i rozwój działalności gospodarczej informujemy,  iż dotychczas nas obsługujący Lokalny Punkt Informacyjny w Wejherowie przy ul. 3 Maja 4 w budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie, świadczący działania również na terenie Gminy Kosakowo,  zakończył swoją działalność.  Prosimy o korzystanie z pozostałych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do najbliższych lokalizacji mieszczących się w:

– Gdańsku ul. Augustyńskiego 2 – budynek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego; tel. : 58 326 81 47, 58 326 81 48, 58 326 81 52, e mail: punktinformacyjny@pomorskie.eu

– Gdańsku ul. Grunwaldzka 472D w Olivia Business Centre, budynek Olivia Six – tel. : 58 323 31 06, 58 323 31 39, e mail: gdansk.pife@pomorskie.eu

Więc informacji znajdą Państwo na stronie www.FunduszeEuropejskie.gov.pl/Punkty